Warsztaty rysunku ruchu

To wyjątkowa okazja do szlifowania umiejętności w zakresie szybkich szkiców postaci w ruchu. Warsztatowicze przebywają na salach tanecznych podczas wybranych zajęć, szkicując sylwetki uczestników warsztatów tanecznych oraz teatralnych, mogąc jednocześnie konsultować swoje prace z prowadzącym i innymi uczestnikami warsztatu.

Instruktor prowadzący:

 • Bogdan Marszeniuk

  Bogdan Marszeniuk

  Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. A. Grottgera w Supraślu. Studiował na Wydziale Sztuk Pięknych w Toruniu w prac. malarstwa Janusza Kaczmarskiego. Dyplom otrzymał w 1986 r. w prac. Mariana Stelmasika na UMCS w Lublinie. Ma na swoim koncie liczne wystawy indywidualne i zbiorowe, m. in. W Warszawie, Rzeszowie, Włocławku i Hamburgu. W latach 1986 – 1990 pracował w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury, a obecnie jest cenionym prze młodzież instruktorem plastyki w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

  Grupa docelowa:

  • młodzież zainteresowana rysunkiem i sztuką
  • liczba osób: 15

  Warsztat plastyczny przewidziany jest dla osób kształcących się w dziedzinie rysunku lub przygotowujących się do egzaminów na uczelnie artystyczne, chcących szlifować umiejętność szybkiego szkicowania postaci, szczególnie w ruchu.

  Zgłoszenia: na podstawie trzech przykładowych prac nadesłanych na adres biuro@festiwal-kalejdoskop.pl.

  Wystawa prac odbędzie się ostatniego dnia wraz pokazem Projektów na scenie kina Forum.

wykonanie: WEBCRAFT -strony internetowe