Muzycy

W projektach zagrają:

 • RIMA

  RIMA

  W składzie:

  • Marek Jodkowski: gitara basowa
  • Andrzej Popławski: gitara elektryczna
  • Andrzej Grześ: perkusja

  Zespół powstał w 2000 roku w Gródku koło Białegostoku. Był to nie tylko czas przełomu tysiącleci, ale również przewrót na podlaskiej scenie rockowej. RIMA zaczarowała publiczność nie tylko dzięki profesjonalnie przygotowanym i zagranym kawałkom, ale również bezkompromisowością w kwestii języka. Bez zażenowania i niezdrowych emocji proponuje repertuar z pogranicza rocka z tekstem wyśpiewanym w lokalnym, białoruskim dialekcie. Nie trzeba śpiewać po angielsku, by zjeździć całą Polskę, nie trzeba też być gwiazdą, by grać na tak wielkich imprezach jak Przystanek Woodstock. RIMA to nie tylko zespół, ale również środowisko fanów, to przyjaźń i kawał świetnego brzmienia.

 • Sebastian Wojsław / kontrabas

  Sebastian Wojsław

  Ukończył PSM II st. w Białymstoku w klasie kontrabasu prof. Ryszarda Wolickiego pierwszego kontrabasisty Opery i Filharmonii Podlaskiej. Uczestnik wielu kursów muzycznych: Janowiec, Puławy, Chodzież, Pułtusk, Białystok, Warszawa. Obecnie jest studentem prof. Leszka Sokołowskiego w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Białymstoku. Gra w Suwalskiej Orkiestrze Kameralnej 'Camerata del Arte'. Współpracował z Łomżyńską Orkiestrą Kameralną, Filharmonią Warmińsko-Mazurska, Operą i Filharmonia Podlaską (prawykonanie „Jutrzni” Krzysztofa Pendereckiego w Petersburgu w Rosji). Często koncertuje kameralnie (duety, tria, kwartety i kwintety). Odnajduję się tez w muzyce rozrywkowej grając w zespołach Jazzowych. Jest założycielem kwartetu smyczkowego PRIMAVERA w którym aranżuje utwory muzyki rozrywkowej.

 • Rada Puchaczy / bębny

  Rada Puchaczy

  Rada Puchaczy to kilkuosobowa grupa młodych i jędrnych postaci, które łączy wieloletnia przyjaźń oraz praktykowanie wspólnej pasji. Dwie dziewczyny i trzech chłopaków od wielu lat uskuteczniają wspólną zabawę rytmem i ogniem, łącząc te dwie formy wyrazu lub, skupiając się tylko na jednej z nich, nadają jej bardziej monolityczny wymiar. Do instrumentarium Rady należą bębny afrykańskie, kubańskie, tureckie, a także różnego rodzaju dmuchawki, przeszkadzajki i perkusjonalia. Rada Puchaczy to zdobywcy I miejsca w Konkursie Grania na Byle Czym organizowanym przez Impresariat Muzyczny Pro Art w Białymstoku. Z chęcią pogrywają także na alternatywnych imprezach, grając z przedstawicielami lokalnej czy stołecznej sceny klubowej. Nieodzownymi elementami ich działalności jest przyjemność ze wspólnego grania oraz profesjonalizm w podejściu do muzyki i jej tworzenia.

wykonanie: WEBCRAFT -strony internetowe